معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه های علمیه
صفحه اصلی > اخبار 


اداره کل فرهنگی، هنر و رسانه

برگزاری گردهمایی مبلغین اینترنتی در سالن اجتماعات مدرسه معصومیه

گردهمایی مبلغین اینترنتی به همت اداره تبلیغ اینترنتی معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیه پنجشنبه اول آذرماه در سالن اجتماعات مدرسه معصومیه در قم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی «معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیه» گردهمایی مبلغین اینترنتی به همت اداره تبلیغ اینترنتی معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیه پنجشنبه اول آذرماه در سالن اجتماعات مدرسه معصومیه در قم برگزار شد.
در این جلسه حجت الاسلام قربانی مدیر کل فرهنگی، هنر و رسانه معاونت تبلیغ حوزه‌های علمیه با بیان اینکه از یک سال و نیم گذشته، شاهد تغییر رویکرد تبلیغی از معاونت تبلیغی و فرهنگی حوزه های علمیه از فردی به جریان سازی و شاخص شدن در فضای مجازی بودیم گفت: همین مسئله باعث شده مسئولین رسانه معاونت تبلیغی حوزه های علمیه نیز توجه جدی به این مسئله و رویکرد برای اثر گذاری بهتری داشته باشند.

مدیر کل رسانه معاونت تبلیغ و فرهنگی حوزه های علمیه با بیان اینکه از جمله فعالیت هایی که به دلیل تغییر رویکرد جریان سازی انجام شده، توجه به پیام رسان، تولید محتوای به روز، حرکت به سمت موضوعات الویت دار و تبلیغ، انجام سیستیماتیک فعالیت ها بوده است، افزود: همین امر می طلبد فعالیت هابهتر از گذشته انجام شود.

وی با بیان اینکه فعالیت های تبلیغی اینترنتی به بخش های فرق و ادیان و اختصاص یک سوم بودجه، زبان خارجه با اختصاص دو سوم بودجه و سایت رهروان قابل تقسیم است، اظهارداشت:  همه این مسائل نشان می دهد این بخش هایی در جای خود چه قدر مهم و با اهمیت است.

حجت الاسلام قربانی بابیان اینکه 120 مبلغ در عرصه فضای اینترنتی فعال هستند، اظهارداشت:  این افراد در کارگروه های مختلف فرق و ادیان،  قرآن و حدیث، احکام، تاریخ واسلام، رواشناسی،  مشاوره، و... مشغول فعالیت تبلیغی می باشند.
در ادامه جلسه کاربران مشغول در عرصه فضای مجازی به بیان نقطه نظرات و ارائه انتقادات و پیشنهادات به مدیران و مسئولان تبلیغ اینترنتی پرداختند.

تاریخ ارسال مطلب : پنج شنبه ٢ آذر ١٣٩٧ / شماره خبر : ٤٠٣٩٤٤ / تعداد بازدید : 766

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
مبلغان | دین‌باوران | هنر آسمانی | محصولات | نرم‌افزارها | ماهنامه
روابط عمومی معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیه

روابط عمومی معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیّه