پایگاه اطلاع‌رسانی «معــاونت تبلیــغ و امور فرهنگــی حــوزه‌های علمیــه» | تبلیغ یکی از اصلی‌ترین و مهمترین ابزارهای دین مبین اسلام است که از دیرباز برای پیشبرد و نشر معارف اسلامی توسط مبلغان دین انجام می‌شد. سیره‌ای که از پیامبران، امام و بزرگان دین سینه به سینه منتقل شده و تا عصر حاضر به ما رسیده است. «حضرت امام خامنه‌ای»
برگزیده‌ها
 
صفحه اصلی > اخبار > آرشیو اخبار 


معاون تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیه:

طلاب جهادی به ما یاری برسانند

 

معاون تبلیغ و امور فرهنگی حوزه های علمیه، گفت: طلاب جهادی باید ما را یاری دهند و به ما گوشزد کنند که حوزه چه نقش هایی می تواند در این قبیل امور ایفا کند.

به گزارش روابط عمومی «معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیه»، حجت الاسلام والمسلمین حسین ملانوری عصر دوشنبه ۱۹ مهرماه در «همایش تقدیر و تجلیل از طلاب و روحانیون جهادی برادر و خواهر استان قم» که در سالن همایش های امین دارالولایه برگزار شد، عنوان کرد: ارتقای نقش آفرینی طلاب در جهت تقلیل آلام مردم با تکیه بر معارف اهل بیت(ع)، ارتباط نهادهای حوزوی، ایجاد زمینه های لازم برای گسترش حمایت از گروه های جهادی، شناسایی و سازماندهی طلاب جهادی و اخذ و بررسی و تحلیل ایده های طلاب جهادی از وظایف ستاد تبلیغی به حساب می آید.
 
وی افزود: گروه‌های جهادی با ستاد حوادث غیرمترقبه حوزه باید همکاری و هماهنگی کنند؛ همچنین در گروه های جهادی افرادی باید به عنوان نماینده انتخاب شوند.
 
معاون تبلیغ و امور فرهنگی حوزه های علمیه، گفت: طلاب جهادی باید ما را یاری دهند و به ما گوشزد کنند که حوزه چه نقش هایی می تواند در این قبیل امور ایفا کند.

زمان : سه شنبه ٢٠ مهر ١٤٠٠ / شماره خبر : ٤١٨٩٥٤ / بازدید : 258

توسط : روابط عمومی معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیه

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

مبلغان | دین‌باوران | هنر آسمانی | محصولات | نرم‌افزارها | ماهنامه
روابط عمومی معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیه

روابط عمومی معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیّه